Tümü 654321

Emine Erdoğan’ın Gündeminden

21Ekim

Emine Erdoğan, 4. Geleneksel Siirt Tanıtım Günleri Etkinliğine Katıldı

Emine Erdoğan, 4. Geleneksel Siirt Tanıtım Günleri Etkinliğine KatıldıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, İstanbul Yenikapı fuar alanında düzenlenen 4. Geleneksel Siirt Tanıtım Günleri etkinliğine katıldı. Siirt Valiliği himayesinde gerçekleştirilen etkinlikte katılımcılara hitap eden Emine Erdoğan, “12 bin yıllık geçmişiyle birçok medeniyete ev sahipliği yapan üç dilli şehir Siirt’in tüm güzelliklerini burada görmekten ziyadesiyle memnunum” dedi.

20Ekim

Emine Erdoğan, D-8 Zirvesi’ne Katılan Lider Eşlerine Öğle Yemeği Verdi

Emine Erdoğan, D-8 Zirvesi’ne Katılan Lider Eşlerine Öğle Yemeği VerdiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, D-8 zirvesi vesilesiyle İstanbul’da bulunan devlet ve hükûmet başkanlarının eşleri onuruna öğle yemeği verdi.

18Ekim

Emine Erdoğan, Girişimci Kadın Çiftçiler Ödül Töreni’ne Katıldı

Emine Erdoğan, Girişimci Kadın Çiftçiler Ödül Töreni’ne KatıldıGıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından düzenlenen Girişimci Kadın Çiftçiler Ödül Töreni’nde yaptığı konuşmada Emine Erdoğan, “Toprağın emektarı kadınlarımızı yürekten kutluyorum. Çalışkanlıkları, gayretleri ve girişimci özellikleriyle umudumuzu besliyorlar. Türkiye’nin geleceğine büyük yatırım yapıyorlar. Bilgi ve becerilerini geliştirme, tarımsal ürünleri markalaştırma yolunda gücümüze güç katıyorlar” dedi.

07Ekim

Emine Erdoğan, Afyonkarahisar’da Tarihî ve Turistik Yerlerde İncelemelerde Bulundu

Emine Erdoğan, Afyonkarahisar’da Tarihî ve Turistik Yerlerde İncelemelerde Bulundu26. AK Parti İstişare ve Değerlendirme Toplantısı nedeniyle Afyonkarahisar’da bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a refakat eden eşi Emine Erdoğan, restorasyonu yapılan tarihî mahalleleri, Sultan Dîvanî Mevlevihane Müzesi, Ulu Cami ve Tibbî ve Itrî Bitkiler Merkezi’ni ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

06Ekim

Emine Erdoğan, Venezuela First Lady'si Flores ile Bir Araya Geldi

Emine Erdoğan, Venezuela First Lady'si Flores ile Bir Araya GeldiCumhurbaşkanı Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, Türkiye’ye resmî bir ziyaret gerçekleştiren Venezuela Devlet Başkanı Maduro’nun eşi Cilia Flores ile Devlet Konukevi’nde görüştü.

03Ekim

Emine Erdoğan: “Yaşlılık, Bir Anlamda Hikmet ve Kemal Sahibi Olmakla Eş Değerdir”

Emine Erdoğan: “Yaşlılık, Bir Anlamda Hikmet ve Kemal Sahibi Olmakla Eş Değerdir”“Yaşlı Bakımının Geleceği” konulu konferansa katılarak bir konuşma yapan Emine Erdoğan, “Anadolu kültüründe, aksakallı ihtiyar olmak adeta bir rütbedir. İhtiyarlarımız, üzerlerinde hikmetin, bilgeliğin nişanını taşırlar. Hürmete layıktırlar. Hayata dair hakikatler onlardan dinlenir. Yaşlılık bir anlamda hikmet ve kemal sahibi olmakla eş değerdir” dedi.

Tüm Haberler