Tümü 654321

Emine Erdoğan’ın Gündeminden

20Ocak

Emine Erdoğan: “Afrika, Suriye ve Arakan’daki Gelişmelerden Haberdarsak, Yapmamız Gereken Elimizdekini Paylaşmaktır”

Emine Erdoğan: “Afrika, Suriye ve Arakan’daki Gelişmelerden Haberdarsak, Yapmamız Gereken Elimizdekini Paylaşmaktır”Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Kadın Çalışma Grubu’nun Arakan, Etiyopya ve Suriye için düzenlediği “Mazlum Coğrafyalara Umut Olmak” temalı hayır yemeğine katıldı.

10Ocak

Emine Erdoğan, Sıfır Atık Projesi Çalışmalarını İnceledi

Emine Erdoğan, Sıfır Atık Projesi Çalışmalarını İncelediCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, himayesinde gerçekleştirilen Sıfır Atık Projesi çalışmalarını Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde yerinde inceledi.

29Aralık

Emine Erdoğan, Hoca Ahmed Yesevi ve Anadolu’nun Yıldızları Programı’na Katıldı

Emine Erdoğan, Hoca Ahmed Yesevi ve Anadolu’nun Yıldızları Programı’na KatıldıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, Millî Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü ile Ankara Olgunlaşma Enstitüsü’nün iş birliğiyle hazırlanan “Hoca Ahmed Yesevi ve Anadolu’nun Yıldızları” temalı kültür-sanat etkinliğine katıldı. Etkinlikte bir konuşma yapan Emine Erdoğan, “15 Temmuz darbe girişimine karşı, birlik ve beraberlik gösterebilmişsek; içimizdeki Ahmed Yeseviler, Mevlanalar, Yunuslar sayesindedir” dedi.

27Aralık

Emine Erdoğan, Tunus’ta Uluslararası Maarif Okulu'nu Ziyaret Etti

Emine Erdoğan, Tunus’ta Uluslararası Maarif Okulu'nu Ziyaret EttiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın resmî ziyaretine refakatle Tunus’ta bulunan eşi Emine Erdoğan, 3 Kasım 2017'de resmî açılışı yapılan Uluslararası Maarif Okulu'nu ziyaret etti.

26Aralık

Emine Erdoğan, Encemine’de Okul Ziyaret Etti

Emine Erdoğan, Encemine’de Okul Ziyaret EttiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın resmî ziyaretine refakatle Çad’ın başkenti Encemine’de bulunan eşi Emine Erdoğan, Çad'ın farklılıklarını temsil eden çocukların birlikte eğitim gördüğü okulu ziyaret etti.

25Aralık

Emine Erdoğan, Sudan’da Kadın Milletvekilleri ile Görüştü

Emine Erdoğan, Sudan’da Kadın Milletvekilleri ile GörüştüCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Sudan ziyaretine refakat eden eşi Emine Erdoğan, Sudan Meclisi’nde temsil edilen kadın milletvekilleri ile bir araya geldi. Sudan Cumhurbaşkanı Ömer El‐Beşir'in eşi Widad Babiker Ömer Modawi’nin başkanlığında yapılan toplantıda, Emine Erdoğan kadın vekillere hitap etti.

Tüm Haberler