Tümü 654321

Emine Erdoğan’ın Gündeminden

19Nisan

Emine Erdoğan: “Geleneksel ve tamamlayıcı tıp alanına bilimsel bir temel kazandırmak zaruridir”

Emine Erdoğan: “Geleneksel ve tamamlayıcı tıp alanına bilimsel bir temel kazandırmak zaruridir”Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, Uluslararası Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Kongresi’nin açılış oturumunda yaptığı konuşmada, “Hastanelerimizi şifahaneye dönüştürecek bir zihinsel değişimi gerçekleştirmek durumundayız. Altını çizerek ifade ediyorum, geleneksel ve tamamlayıcı tıp alanına bilimsel bir temel kazandırmak zaruridir” dedi.

17Nisan

Emine Erdoğan, Emniyet Teşkilatı mensuplarının eşlerince gerçekleştirilen kermesin açılışına katıldı

Emine Erdoğan, Emniyet Teşkilatı mensuplarının eşlerince gerçekleştirilen kermesin açılışına katıldıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, Altınpark’ta Ankara Emniyet Teşkilatı mensuplarının eşleri tarafından gerçekleştirilen kermesin açılışına katıldı.

29Mart

Emine Erdoğan: “Sıfır Atık Projesi ile ilgili belediyelerimiz çalışmalara başlamalı”

Emine Erdoğan: “Sıfır Atık Projesi ile ilgili belediyelerimiz çalışmalara başlamalı”Sıfır Atık Projesi kapsamında, belediye başkanları ile bir araya gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, “Yürüttüğümüz kampanya ile birlikte sıfır atık duyarlılığı yurt çapında hızla yayılıyor. Konunun Ankara sınırlarını çoktan aştığını söyleyebiliriz. Bu noktada tüm belediyelerimiz, ihtiyaca uygun alt yapı için şimdiden çalışmalara başlamalı” dedi.

23Mart

Emine Erdoğan: “Çocukların güven içinde yaşayacağı bir dünya inşa etmek, en temel sorumluluğumuzdur”

Emine Erdoğan: “Çocukların güven içinde yaşayacağı bir dünya inşa etmek, en temel sorumluluğumuzdur”Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, TOGEMDER tarafından düzenlenen Çocuk İhmal ve İstismarı Sempozyumu’nda yaptığı konuşmada, “Ortak bir gayretle çocukların güven içinde yaşayacağı bir dünya inşa etmek, en temel sorumluluğumuzdur. Çocukları güvende olmayan bir toplumun geleceği de yoktur” dedi.

22Mart

Emine Erdoğan, Arnavutluk Başbakanının eşi Linda Rama'yı kabul etti

Emine Erdoğan, Arnavutluk Başbakanının eşi Linda Rama'yı kabul ettiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, resmî bir ziyaret dolayısıyla Türkiye'de bulunan Arnavutluk Başbakanı Edi Rama'nın eşi Linda Rama'yı Tarabya Köşkünde kabul etti.

21Mart

Emine Erdoğan, Prof. Dr. Karatay’ı kabul etti

Emine Erdoğan, Prof. Dr. Karatay’ı kabul ettiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi, Devlet Konukevi’nde Prof. Dr. Canan Karatay’ı kabul etti.

15Mart

Emine Erdoğan: “Kadın sorunları başta olmak üzere temel meselemiz insanlık meselesidir”

Emine Erdoğan: “Kadın sorunları başta olmak üzere temel meselemiz insanlık meselesidir”Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, geçen hafta kutlanan “8 Mart Dünya Kadınlar Günü” etkinlikleri çerçevesinde iş, sanat, siyaset, medya, akademi ve spor dünyasından kadın misafirlere Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde davet verdi.

12Mart

Emine Erdoğan: “Vatan bizim evimizdir”

Emine Erdoğan: “Vatan bizim evimizdir”Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, Zeytin Dalı Harekâtı kapsamında görev yapan özel harekât polislerinin eşleri ve annelerine Cumhurbaşkanlığı Devlet Konukevinde öğle yemeği verdi.

06Mart

Emine Erdoğan, Türkiye’ye Enerji Veren Kadınlar Ödül Töreni’ne katıldı

Emine Erdoğan, Türkiye’ye Enerji Veren Kadınlar Ödül Töreni’ne katıldıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı tarafından düzenlenen ‘Türkiye’ye Enerji Veren Kadınlar Ödül Töreni’ne katıldı.

05Mart

Emine Erdoğan, “Okuma-Yazma Seferberliği” başlattı

Emine Erdoğan, “Okuma-Yazma Seferberliği” başlattıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan’ın destekleri, Millî Eğitim Bakanlığı’nın koordinasyonu, televizyon programı sunucusu Müge Anlı’nın öncülüğünde gerçekleştirilen “Okuma-Yazma Seferberliği” Ankara Yenimahalle Halk Eğitim Merkezi’nde, Emine Erdoğan’ın da katıldığı törenle resmî olarak başladı.

Tüm Haberler