Tümü 6 5 4 3 2 1

Emine Erdoğan'ın Gündeminden

12Ağu

Emine Erdoğan, “Aile Okulu Tanıtım Programı”na katıldı

Emine Erdoğan, “Aile Okulu Tanıtım Programı”na katıldı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, Millî Eğitim Bakanlığı tarafından Haliç Kongre Merkezinde düzenlenen “Aile Okulu Tanıtım Programı”na katıldı.

9Ağu

Emine Erdoğan, kadın büyükelçi ve büyükelçi eşleriyle buluştu

Emine Erdoğan, kadın büyükelçi ve büyükelçi eşleriyle buluştu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, 13. Büyükelçiler Konferansı kapsamında kadın büyükelçi ve büyükelçi eşleriyle öğle yemeğinde bir araya geldi.

18Tem

Emine Erdoğan, "Barış Konseri"nin mimarı Filistinli müzisyenler ve CSO sanatçılarıyla buluştu

Emine Erdoğan, "Barış Konseri"nin mimarı Filistinli müzisyenler ve CSO sanatçılarıyla buluştu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, daveti üzerine Barış Konseri vermek üzere Türkiye'ye gelen Filistin Gençlik Orkestrası üyeleri ve Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası (CSO) sanatçıları ile Beştepe Devlet Konukevi'nde düzenlenen programda buluştu.

6Tem

Emine Erdoğan, Koruyucu Aile Günü Şenliği'ne katıldı

Emine Erdoğan, Koruyucu Aile Günü Şenliği'ne katıldı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Başkent Millet Bahçesi'nde düzenlenen Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık'ın da yer aldığı Koruyucu Aile Günü Şenliğine katıldı.

Tüm Haberler