Tümü 6 5 4 3 2 1

Emine Erdoğan'ın Gündeminden

13Şub

Emine Erdoğan: “İnsanlığın dertlerine çözüm olabilecek iş birlikleri yapacağız”

Emine Erdoğan: “İnsanlığın dertlerine çözüm olabilecek iş birlikleri yapacağız” Yabancı misyon şefleri eşlerine Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde verdiği yemekte konuşan Emine Erdoğan, “Çocukları ana-babasız, insanları vatansız bırakan çatışmalar yaşanıyor. Afrika’da sömürülen kadınlar, Yemen’de çile çeken anneler, Suriye’de göç yollarında yaşam savaşı veren çocuklar… Kadınların, çocukların ve elbette insanlığın dertleri için kendimizi sorumlu hissediyoruz.”

6Şub

Emine Erdoğan: “Türkiye’de demokrasi, kanunların olduğu kadar, demokrasiye inanan cesur insanımızın da teminatı altındadır”

Emine Erdoğan: “Türkiye’de demokrasi, kanunların olduğu kadar, demokrasiye inanan cesur insanımızın da teminatı altındadır” Emine Erdoğan, çeşitli kuruluş temsilcilerinden oluşan ABD’li heyeti kabulünde yaptığı konuşmada, 15 Temmuz darbe girişiminden sonra ayağa kalkan Türk insanının dinamizmine dikkat çekerek, “Ekonomimiz istikrarını ve yükselen grafiğini korudu. Türkiye’de demokrasi, kanunların olduğu kadar, demokrasiye inanan cesur insanımızın da teminatı altındadır. Bu nedenle güven ortamı, Türkiye’nin olağan hâlidir” dedi.

6Şub

Emine Erdoğan: “Eğitim, bir ülkenin geleceğine yaptığı en kıymetli yatırımdır”

Emine Erdoğan: “Eğitim, bir ülkenin geleceğine yaptığı en kıymetli yatırımdır” Emine Erdoğan, Özel Çocuklara Özel Materyaller Tanıtım Toplantısı’nda yaptığı konuşmada, “Eğitim, bir ülkenin geleceğine yaptığı en kıymetli yatırımdır. Geri dönüşü, umulandan daima daha fazladır. Biliyorum ki Millî Eğitim Bakanlığımız, çocuklarımızın ihtiyacı olan eğitim metotları üzerinde titizlikle çalışıyor. Özel öğrencilerimizin eğitimini bir kuyumcu terazisi hassasiyetiyle ele alıyor” dedi.

5Şub

Emine Erdoğan, Yunanistan Başbakanı ile Türkiye’ye gelen Peristera Baziana’yı kabul etti

Emine Erdoğan, Yunanistan Başbakanı ile Türkiye’ye gelen Peristera Baziana’yı kabul etti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, resmî ziyaret dolayısıyla Türkiye’ye gelen Yunanistan Başbakanı Aleksis Çipras ile Türkiye’de bulunan Peristera Baziana’yı Cumhurbaşkanlığı Devlet Konukevi’nde kabul etti.

Tüm Haberler