Tümü 654321

Emine Erdoğan’ın Gündeminden

27Temmuz

Emine Erdoğan: “Sezaryen Oranlarının Azaltılması Konusunda Bir Seferberlik Başlatılması Gerek”

Emine Erdoğan: “Sezaryen Oranlarının Azaltılması Konusunda Bir Seferberlik Başlatılması Gerek”Zekai Tahir Burak Eğitim ve Araştırma Hastanesi tarafından düzenlenen Sezaryen Oranlarının Azaltılmasında Etkili Yöntemler Sempozyumu'nda konuşan Emine Erdoğan, “Sezaryen elbette zorunlu sebeplerle yapıldığında hayat kurtarır. Fakat bir kolaylık olarak görülüp, müdahalesiz normal doğumun yerine tercih edildiğinde anne ve bebek adına kayıplara neden olmaktadır” dedi.

26Temmuz

Emine Erdoğan: “Modern Dünyada Aile, Korunaklı Bir Sığınaktır”

Emine Erdoğan: “Modern Dünyada Aile, Korunaklı Bir Sığınaktır”Aile ve Dinî Rehberlik Bürolarına bu yıl atanan vaiz ve vaizeleri Cumhurbaşkanlığı Devlet Konukevinde kabul eden Emine Erdoğan, burada yaptığı konuşmada ailenin önemine değinerek, “Kadın ve erkek, aile bütünlüğünü koruma noktasında eşit sorumluluğa sahiptir” dedi.

23Temmuz

Emine Erdoğan, Abdul Rauf Halil Müzesi'ni Ziyaret Etti

Emine Erdoğan, Abdul Rauf Halil Müzesi'ni Ziyaret EttiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Körfez ülkeleri ziyaretine refakatle Suudi Arabistan’ın Cidde şehrinde bulunan eşi Emine Erdoğan, Abdul Rauf Halil Müzesi'ni ziyaret etti.

10Temmuz

Emine Erdoğan, Bezmialem Vakıf Üniversitesi’nin Mezuniyet Törenine Katıldı

Emine Erdoğan, Bezmialem Vakıf Üniversitesi’nin Mezuniyet Törenine KatıldıBezmialem Vakıf Üniversitesi’nin 2016-2017 Akademik Yılı Mezuniyet Töreninde konuşan Emine Erdoğan, “Bezmialem Vakıf Üniversitesi, köklü bir geleneğin mirasçısıdır” dedi.

07Temmuz

Emine Erdoğan, Alman İklim Araştırma Merkezini Ziyaret Etti

Emine Erdoğan, Alman İklim Araştırma Merkezini Ziyaret EttiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, G20 Liderler Zirvesi kapsamında gerçekleştirdiği Hamburg ziyaretine refakat eden eşi Emine Erdoğan, zirve kapsamında düzenlenen lider eşleri programına katıldı.

05Temmuz

Emine Erdoğan: “Türkiye’nin Geleceği, Stratejik Düşünebilen Gençlikle Garanti Altına Alınabilir”

Emine Erdoğan: “Türkiye’nin Geleceği, Stratejik Düşünebilen Gençlikle Garanti Altına Alınabilir”“Kale Gibi Gelecek” Satranç Eğitim Projesi’nin tanıtım toplantısına katılan Emine Erdoğan, yaptığı konuşmada satranç eğitimi sırasında gençlerin hayatın provasını yapacaklarını vurgulayarak, “Türkiye’nin geleceği, stratejik düşünebilen, mücadeleci ruha sahip, hiç yılmadan hedefe yürüyebilen, doğru karar alabilen bir gençlikle garanti altına alınabilir” dedi.

Tüm Haberler