Uşak

27.05.2015

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, çeşitli temaslarda bulunmak ve toplu açılış törenine katılmak üzere 27 Mayıs Çarşamba günü Uşak’a bir ziyaret gerçekleştirdi.

Uşak Havaalanı'nda Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı, Uşak Valisi Seddar Yavuz, Belediye Başkanı Nurullah Cahan, Garnizon Komutanı Yusuf Yalçın ve diğer ilgililer karşıladı.


Uşak’ta ilk olarak valiliği ziyaret eden Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı Vali Yavuz karşıladı. Vali Yavuz, çalışmaları hakkında  Cumhurbaşkanı Erdoğan'a brifing verdi.


Cumhurbaşkanı Erdoğan, daha sonra toplu açılış törenine katılarak bir konuşma yaptı. Konuşmasının ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan, eşi Emine Erdoğan ve tören için Uşak'ta bulunan bakan ve milletvekilleri, yapımı tamamlanan eserlerin toplu açılışını gerçekleştirdi.

Toplu açılış töreninin ardından belediyeye geçen Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı, Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan karşıladı.

Ziyareti sırasında Belediye Başkanı Cahan’dan çalışmalar hakkında bilgi alan Cumhurbaşkanı Erdoğan temaslarını tamamlayarak Aydın’a geçti.