Rize Güneysu’da Halka Hitapları

04.11.2023

Ana-Baba Ocağındaki Değerli Kardeşlerim,

Kızılay’ı da özellikle tebrik ediyorum Rabbim yar yardımcımız olsun inşallah.

Değerli Kardeşlerim,

Ana-baba ocağında uzun bir aradan sonra sizlerle bir arada olmanın şu anda mutluluğu içerisindeyim, Rabbim yar yardımcımız olsun. Güneysu gençliği olarak sizleri tebrik ediyorum, Rabbim gayretinizi artırsın diyorum. Tabii seçimden bu yana uzun bir zaman geçti, son olarak seçimde gelmiştim, seçimden sonra gelemedik. Tabii bütün Türkiye genelindeki programlarda en fazla oyu aldığımız illerden başlayalım dedik Bayburt’tan başladık, Gümüşhane ve şimdi de memleketim Rize’deyiz.

Tabii yapacağımız çok şeyler var, yapmakta olduğumuz çok şeyler var. Ve hep beraber el ele vereceğiz eğitimden sağlığa, adalete inşallah ulaşıma bütün bunlarla birlikte Türkiye’yi çok daha farklı bir yere inşallah taşıyacağız. Yarın toplu açılışları gerçekleştirmek için buradayız. Hem toplu açılışları gerçekleştireceğiz hem de Rize’deki kentsel dönüşümü yerinde görmek istedim. Ayder’deki dönüşümleri yerinde göreyim istedim. Bütün bunları inşallah yerinde görerek adımlarımızı atacağız. Sizlerden de bu noktada 5-6 ay sonra malum yerel seçimler var, belediye seçimleri var. Yerel seçimlerde de inşallah başta Rize Merkez olmak üzere ev ev dolaşarak ilçelerimizi de inşallah partimize kazandırmanızı istiyorum. Malum son seçimlerde milletvekili sayımızda bir düşüş yaşadık. Herhalde yerel seçimlerde aynı düşüşü yaşamayız. Bunun için çok farklı bir gayret gerekecek. Bu gayretlerle birlikte inşallah Rize ve ilçelerinden çok güçlü bir ses çıkaralım istiyorum. Buna hazır mıyız?

Ve yarın inşallah kentsel dönüşüm Rize Merkezde onları bir yerine görelim istedik. Valiliğimizi, Belediye Başkanımızı onları da bir ziyaret edelim istiyorum. Daha sonra inşallah Ayder’i de yerinde bir görelim istiyorum. Ve bunlarla birlikte de eksiklerimizi süratle nasıl gideririz bunların da inşallah planlamasını yapacağız.

Hepinize hayırlı geceler diliyorum, sizleri Allah’a emanet ediyorum.