15 Temmuz

 

10 Soruda FETÖ

 

 

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Erzincan Programı

15.05.2015
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Erzincan Programı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Erzincan Valiliği, 3. Ordu Komutanlığı ve Erzincan Belediye Başkanlığını ziyaret etti, daha sonra da Kızılay Erzincan Mineralli Su İşletmesi'nin açılış törenine katıldı.

Erzincan programı kapsamında toplu açılış töreninin ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan, 3. Ordu Komutanlığını ziyaret ederek Orgeneral Ümit Dündar ile bir süre görüştü.


Cumhurbaşkanı Erdoğan, daha sonra Erzincan Valiliğini ziyaret etti. Valiliğe gelişinde, Vali Süleyman Kahraman tarafından karşılanan Cumhurbaşkanı Erdoğan, ziyareti sırasında Vali Kahraman’dan çalışmaları hakkında bilgi aldı. Valiliğin ardından, belediye başkanlığını da ziyaret eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy’dan da belediyenin çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Erzincan’da son olarak, Kızılay Erzincan Mineralli Su İşletmesi Açılış Töreni’ne katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan törende yaptığı konuşmada, “Bu akarla Kızılayımız tüm yapacağı yatırımlarda kendisi için bir kaynak elde etmiş oluyor. Bunun artarak devamı, aynı zamanda güvenli, güvenilir bu mineral veya mineralli sular konusundaki bu tesisin hijyen koşullara uygun olarak bu yatırımın yapılmış olması gerçekten bizleri gururlandırıyor, sevindiriyor” dedi.

Açılışın hayırlara vesile olması ve Türk Kızılay'ına farklı bir güç vermesi temennisini dile getiren Cumhurbaşkanı Erdoğan, programını tamamlayarak Erzincan’dan ayrıldı.

Tüm Haberler