15 Temmuz

 

10 Soruda FETÖ

 

 

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Van’da Valilik ile Garnizon Komutanlığını Ziyaret Etti

14.05.2015
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Van’da Valilik ile Garnizon Komutanlığını Ziyaret Etti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, toplu açılış töreninin ardından Van Valiliği ile Van Jandarma Asayiş Kolordu ve Garnizon Komutanlığını ziyaret etti.

Van’da toplu açılış törenine katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan, törenin gerçekleştiği Beşyol Meydanı’ndan yürüyerek Van Valiliğine geçti. Vali İbrahim Taşyapan tarafından karşılanan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Vali Taşyapan’dan çalışmaları hakkında bilgi aldı.


Valilik ziyaretinin ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan, Van Jandarma Asayiş Kolordu ve Garnizon Komutanlığına geçti. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Garnizon Komutanı Korgeneral Abdullah Barutçu tarafından karşılandı.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN TUŞBA BELEDİYESİ'Nİ ZİYARET ETTİ

Daha sonra Cumhurbaşkanı Erdoğan, Van Tuşba Belediyesi'ni ziyaret etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan’ı belediye binasına gelişinde Tuşba Belediye Başkanı Fevzi Özgökçe  karşıladı.

Belediye önünde kendisini bekleyen gençlerin yanına giden Cumhurbaşkanı Erdoğan, gençlerle sohbet etti ve hatıra fotoğrafı çektirdi. Burada, Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi’nde yüksek lisans yapan Iraklı öğrencilerle de bir süre sohbet etti.

Belediye ziyaretinin ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan Ankara’ya döndü.

Tüm Haberler