15 Temmuz

 

10 Soruda FETÖ

 

 

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Samsun Programı

18.05.2015
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Samsun Programı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığı ve Samsun Valiliği ile Sahra Sıhhiye Okulu ve Eğitim Merkezi Komutanlığını ziyaret etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Samsun Cumhuriyet Meydanı’ndaki toplu açılış töreninin ardından, büyükşehir belediye başkanlığına geçti. Burada Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ve bazı belediye çalışanları tarafından karşılanan Cumhurbaşkanı Erdoğan, kendisini bekleyen vatandaşların tezahüratları üzerine belediye binasının balkonundan halkı selamladı ve kısa bir konuşma da yaptı.


“İNŞALLAH 7 HAZİRAN’DA SAMSUN’DAN MÜJDELER BEKLİYORUZ”

Cumhurbaşkanı Erdoğan konuşmasında, gençlere, kendisine gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederek, “Ya Rab bizleri bayraksız bırakma, camilerimizi ezansız, cemaatsiz bırakma. Birliğimizi daim eyle. İnşallah bu azimle, gayretle, birlik ve beraberlik içinde yarınlara yürüyelim. Ben sizin gözlerinizde bunu görüyorum. Çünkü siz istikbalin ve istiklalin mücadelesini veren bir ecdadın torunlarısınız” dedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, “İnşallah 7 Haziran’da Samsun’dan müjdeler bekliyoruz” diyerek vatandaşlara balkondan çiçek attı.

Daha sonra da Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sahra Sıhhiye Okulu ve Eğitim Merkezi Komutanlığını ziyaret etti.

Tüm Haberler