15 Temmuz

 

10 Soruda FETÖ

 

 

 

Emine Erdoğan, Çanakkale’de Seramik Müzesini ve Balıkesir’de Gençlik Merkezini Ziyaret Etti

15.03.2015
Emine Erdoğan, Çanakkale’de Seramik Müzesini ve Balıkesir’de Gençlik Merkezini Ziyaret Etti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Çanakkale ve Balıkesir ziyaretlerine eşlik eden Emine Erdoğan, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile birlikte çeşitli açılış ve ziyaretlere katıldı, vatandaşlarla buluştu. Emine Erdoğan’ın özel programında ise müze ve gençlik merkezi ziyaretleri yer aldı.

Çanakkale Seramik Müzesi’ni ziyaret eden Emine Erdoğan, müze tarihi hakkında yetkililerden bilgi aldı ve sergilenen seramikleri yakından inceledi. Müzede, geleneksel Çanakkale seramiği ve günümüz seramiğinin seçkin örnekleri sergileniyor.

Emine Erdoğan Balıkesir’de ise, Balıkesir Gençlik Merkezi’ni ziyaret etti. Burada verilen kurslara devam genç kursiyerlerin eserlerinden oluşan hüsnühat, ebru, halı dokuma sergisini gezdi, merkezde faaliyet gösteren spor merkezindeki sporcuların gösterilerini izledi.

Burada ayrıca Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından düzenlenen “Tek kullanımlık sanma, çöpe atma” kampanyası hakkında bilgi aldı. Kampanya, gençlere YGS sınavlarında ÖSYM tarafından dağıtılmış kalemlerin toplanarak ihtiyacı olan köylere gönderilmesi planı çerçevesinde gerçekleştiriliyor.

Tüm Haberler