15 Temmuz

 

10 Soruda FETÖ

 

 

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan Bursa’da

06.02.2015
Cumhurbaşkanı Erdoğan Bursa’da

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, çeşitli açılışlar ve temaslar için bulunduğu Bursa’da, Garnizon ve Jandarma Bölge Komutanlığı’nı ziyaret etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan daha sonra cuma namazını Bursa Ulu Cami'nde kıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Garnizon ve Jandarma Bölge Komutanlığı’nı ziyaretinin ardından cuma namazını Bursa Ulu Cami'nde kıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Camiden çıkarken kendisini bekleyen vatandaşları selamladı ve 2023 metrelik börek yaparak, Guinness Rekorlar Kitabı’na giren börekçi Hasan Acar'ın kendisi için hazırladığı börekleri vatandaşlara ikram etti.

Orhan Gazi Parkı'ndan yürüyerek toplu açılış töreninin yapılacağı Atatürk Caddesine geçen Cumhurbaşkanı Erdoğan’a, vatandaşlar yoğun sevgi gösterisinde bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, İçişleri Bakanı Efkan Ala, Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Bursa Valisi Münir Karaloğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe ve diğer yetkililer eşlik ediyor.

Tüm Haberler