15 Temmuz

 

10 Soruda FETÖ

 

 

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan, BM Genel Sekreteri Ban'ın Verdiği Resepsiyona Katıldı

24.09.2014
Cumhurbaşkanı Erdoğan, BM Genel Sekreteri Ban'ın Verdiği Resepsiyona Katıldı

 

ABD programının dördüncü gününde Cumhurbaşkanı Erdoğan, eşi Emine Erdoğan ile BM Genel Sekreteri Ban Ki-moon ve eşi tarafından heyet başkanları ve eşleri onuruna verilen resepsiyona katıldı. Genel Kurul’a hitabının ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan bir dizi ikili görüşme gerçekleştirdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, ABD programlarının dördüncü gününde BM Genel Sekreteri Ban Ki-moon ve eşi tarafından heyet başkanları ve eşleri onuruna verilen resepsiyona katıldılar.

Resepsiyonun ardından Genel Kurul genel görüşmelerine katılan ve Genel Kurul’a hitap eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, ayrıca bir dizi ikili görüşme gerçekleştirdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Lübnan Başbakanı Tammam Salam, Antigua ve Barbuda Başbakanı Gaston Browne ve Avustralya Başbakanı Tony Abbott'u ayrı ayrı kabul etti.

Daha sonra BM Genel Sekreteri Ban Ki-moon tarafından heyet başkanları onuruna verilen öğle yemeğine katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan, ardından Tunus Cumhurbaşkanı Dr. Muhammed Munsif Marzuki ve Letonya Cumhurbaşkanı Andris Berzins ile ayrı ayrı görüştü.

Tüm Haberler