Tümü 654321

Emine Erdoğan’ın Gündeminden

28Nisan

Emine Erdoğan, ‘Spor Kardeşliktir’ Etkinliğine Katıldı

Emine Erdoğan, ‘Spor Kardeşliktir’ Etkinliğine KatıldıTürkiye Futbol Federasyonu ve Toplumsal Gelişim Merkezi Eğitim ve Sosyal Dayanışma Derneği (TOGEM-DER) iş birliği ile düzenlenen ‘Spor Kardeşliktir’ etkinliğine katılan Emine Erdoğan, “Bu buluşma, çocuklara sadece güzel bir günü değil, hayata tutunacakları bir dalı veriyor” dedi.

11Nisan

Emine Erdoğan, Şanlıurfa’da Sanat Sokağı’nın Açılışını Yaptı

Emine Erdoğan, Şanlıurfa’da Sanat Sokağı’nın Açılışını YaptıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ziyaretine refakatle Şanlıurfa’da bulunan Emine Erdoğan, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi’nin tarihi eserleri restore ederek sanat merkezine dönüştürdüğü Sanat Sokağı’nın açılışını gerçekleştirdi.

10Nisan

Emine Erdoğan: "Polisimiz, Güvenliğimizin Teminatıdır"

Emine Erdoğan: "Polisimiz, Güvenliğimizin Teminatıdır"Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, Emniyet Teşkilatı’nın 172. kuruluş yıl dönümü vesilesiyle kutlanan 10 Nisan Polis Günü’nde, şehit polislerin aileleri, gazi polisler ve onların aileleri ile bir araya geldi. Emine Erdoğan burada yaptığı konuşmada, "Vicdanların işlemediği yerde polis devreye girer, huzurun bekçiliğini yapar" dedi.

08Nisan

Emine Erdoğan: “Halep’in Tarihi Bizim Tarihimizdir”

Emine Erdoğan: “Halep’in Tarihi Bizim Tarihimizdir”‘Halep Osmanlı’sından bize ne kaldı?’ panelinde konuşan Emine Erdoğan, yüzyıllar boyunca barışın adresi olan bir coğrafyanın bugün acımasız bir savaşla gündemde olmasından duyduğu üzüntüyü dile getirerek, “İnsan, tarih, kültür her şey yok ediliyor. Tarihî eserler yağmalanarak insanlık mirası el değiştiriyor. Birkaç yıl sonra Halep’in öz mirasını, kim bilir hangi müzelerde göreceğiz?” dedi.

06Nisan

Emine Erdoğan: “İnsanlığın Vicdanının Harekete Geçmesini Bekliyoruz”

Emine Erdoğan: “İnsanlığın Vicdanının Harekete Geçmesini Bekliyoruz”‘Toplum Kalkınmasında Gönül Elçileri’ programında konuşma yapan Emine Erdoğan, Suriye İdlib’de kimyasal silahla gerçekleştirilen saldırının yürekleri dağladığını dile getirerek, “Kanla ve ateşle kurulan hiçbir düzen, düzen değildir. Hiçbir toprak helal değildir. İnsanlığın vicdanının bu sefer harekete geçmesini bekliyoruz. Uluslararası siyasetin, bütün hesapları bir kenara bırakıp, bu çocukların hesabını vermesini istiyoruz” dedi.

31Mart

Emine Erdoğan: “Toprağı İyi Kullanmak Millî Bir Sorumluluktur”

Emine Erdoğan: “Toprağı İyi Kullanmak Millî Bir Sorumluluktur”‘Yerel Tohum Buluşması’ programında konuşan Emine Erdoğan Millî Tarım Projesi’nin önemine değinerek, “Türkiye’nin potansiyelini doğru planlayarak, gelecek nesillere ambarları dolu, toprağı, tohumu bozulmamış bir Türkiye bırakabiliriz” dedi.

Tüm Haberler