Tümü 654321

Emine Erdoğan’ın Gündeminden

17Ocak

Emine Erdoğan: “Kurtuluşumuz, Bir Merhamet Medeniyeti İnşa Edebilmekten Geçiyor”

Emine Erdoğan: “Kurtuluşumuz, Bir Merhamet Medeniyeti İnşa Edebilmekten Geçiyor”Ankara Üniversitesi Yaşlılık Araştırmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi’nin, TÜBİTAK iş birliği ile gerçekleştirdiği ‘Türkiye’de Kuşaklararası Dayanışmanın Değerlendirilmesi’ projesinin sonuç toplantısına katılan Emine Erdoğan, “Yaşlılar, toplumun kıdemlileridir. Onlara terkedilmiş ve kimsesiz kalmış duygusu yaşatmadan, hak ettikleri değeri vermek durumundayız” dedi.

10Ocak

Emine Erdoğan: “Bütün Farklılıklarımızla Bir ve Bütün Olduğumuza İnanıyoruz”

Emine Erdoğan: “Bütün Farklılıklarımızla Bir ve Bütün Olduğumuza İnanıyoruz”9. Büyükelçiler Konferansı vesilesiyle Türkiye’de bulunan büyükelçi eşlerine verdiği öğle yemeğinde yaptığı konuşmada Emine Erdoğan, “Türk milleti, feraseti ve güçlü devlet iradesi ile darbe girişiminin üstesinden geldi” dedi.

06Ocak

Emine Erdoğan, Şanlıurfa’da YEDAM’ın Açılış Törenine Katıldı

Emine Erdoğan, Şanlıurfa’da YEDAM’ın Açılış Törenine KatıldıYeşilay Danışmanlık Merkezi’nin (YEDAM) Eyyübiye hizmet binası açılış töreninde konuşma yapan Emine Erdoğan, “Ebeveyni ile sağlıklı ilişkisi olan, huzurlu bir aile ortamında büyüyen çocuklar, zararlı alışkanlıklara karşı da korunaklıdır. Onların hayatında, bağımlılıklara teslim olacak boşluklar yoktur” dedi.

26Aralık

Emine Erdoğan: “Uluslararası Toplumun Büründüğü Sessizlik, İnsanlık Tarihine Kara Bir Leke Olarak Geçecek”

Emine Erdoğan: “Uluslararası Toplumun Büründüğü Sessizlik, İnsanlık Tarihine Kara Bir Leke Olarak Geçecek”Emine Erdoğan, Suriye'de yaşanan insanlık dramı ile ilgili dünya liderlerinin eşlerine bir mektup gönderdi. Emine Erdoğan mektubunda, “Yüreklerimiz artık bu acıya dayanamıyor. Dünyanın gözü önünde tüm bunlar yaşanırken, uluslararası toplumun büründüğü sessizlik ve sergilediği kayıtsızlık, geçmişte Bosna’da, Ruanda’da olduğu gibi, insanlık tarihine kara bir leke olarak geçecektir” sözlerine yer verdi.

18Aralık

Emine Erdoğan: “Ülkemiz Üzerindeki Bütün Şeytani Hesaplara, Hep Birlikte Neşter Vuracağız”

Emine Erdoğan: “Ülkemiz Üzerindeki Bütün Şeytani Hesaplara, Hep Birlikte Neşter Vuracağız”Trabzon’da şehit aileleriyle bir araya gelen Emine Erdoğan, Türkiye'nin zor günlerden geçtiğini belirterek, “Türkiye'nin gelişmesinden rahatsızlık duyan dış güçler, pusuda bekliyor. Fakat şunu iyi bilsinler ki, bu ülke ve bu millet, düşmana geçit vermeyecek kadar güçlü bir millettir. Binlerce yıldır dimdik ayaktadır” dedi.

08Aralık

Emine Erdoğan: “Bu Ülkeyi ve Milleti Hep Birlikte Layık Olduğu Noktaya Taşıyacağız”

Emine Erdoğan: “Bu Ülkeyi ve Milleti Hep Birlikte Layık Olduğu Noktaya Taşıyacağız”Emine Erdoğan, 15 Temmuz şehitleri ile iç güvenliğin sağlanmasına yönelik yapılan operasyonlarda şehit düşenlerin yakınlarının iştirakiyle gerçekleşen ‘Yalnız Değilsiniz–Türkiye’nin En Büyük Ailesi’ programına katıldı.

Tüm Haberler